همۀ کلاس‌ها و نشست‌های مؤسسه احیا ثقلین ویژه «بانوان» است و تا امروز شامل این دوره‌ها و جلسات بوده است:

- نشست‌های عمومی: مؤسسه فرهنگی احیاء ثقلین برای آشنایی بانوان با معارف اسلامی در مناسبت‌های مختلف نشست‌هایی برگزار می‌کند. معمولاً این نشست‌ها  چند بار در سال تشکیل می‌شود و علاوه بر اطلاع‌رسانی از طریق سایت مؤسسه، موضوع، تاریخ، مکان آن را با پیامک نیز اطلاع می‌دهیم. موضوع این نشست‌ها مباحث اعتقادی است و غالبا هم‌زمان با یکی از مناسبتهای مذهبی برگزار می‌شود.

- دوره‌های آموزشی: در مؤسسه احیا ثقلین، کلاس‌هایی ویژه دانشجویان برگزار شده است و در آینده نیز به لطف خدا ادامه خواهد یافت. همچنین، در سالهای اخیر دوره های آموزشی مخصوص نوجوانان نیز در مؤسسه برگزار شده است.

به اینجا مراجعه کنید. در این صفحه، شرایط و چگونگی ثبت‌نام را توضیح داده شده است.

در سایت مؤسسه برگزاری نشست‌های عمومی را اطلاع داده می شود. همچنین در صورت ارسال شماره همراه خود به مؤسسه، برگزاری نشست‌ها از طریق پیامک به اطلاع شما می‌رسد. در صورت تمایل به دریافت پیامک و اطلاع از برگزاری نشست‌ها اینجا کلیک کنید. توجه کنید اگر سرویس دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را قطع کرده باشید، پیامک مؤسسه به دست شما نمی‌رسد.

اگر سرویس دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را قطع کرده باشید، پیامک مؤسسه به دست شما نمی‌رسد.

خیر؛ فعلاً چنین امکانی وجود ندارد. همۀ کلاس‌های مؤسسه «حضوری» است.

هر دوره آموزشی ظرفیت محدودی دارد. در صورتی که ثبت نام کردیده باشید با شما تماس گرفته خواهد شد و اطلاعات لازم در اختیار شما قرار خواهد گرفت

به بخش محصولات در صفحه اصلی مراجعه کنید.

خیر صوت همه سخنرانی های شهید دیالمه موجود نیست. موسسه تلاش کرده است سخنرانی هایی که کیفیت صوتی قابل قبولی داشتند را ارائه دهد سخنرانی هایی که ارائه نشده کیفیت خوبی نداشتند.

جهت تهیه سخنرانی های موجود، به بخش محصولات مراجعه کنید.

بله.  در بخش آوای اندیشه بخش هایی از صوت های شهید دیالمه به همراه موضوعات آنها در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

خیر. ایشان در قم خاک سپاری شده اند. برای اطلاعات بیشتر به بخش مرکز نشر مراجعه کنید.

شما می توانید از طریق ایمیل، تلفن ثابت و همراه موسسه، سایت موسسه و یا دیگر شبکه های اجتماعی که لینک آنها در نوار پایین سایت قرار دارند با موسسه در ارتباط باشید.

بله. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است:

لطفا به بخش تماس با ما مراجعه کنید